przedłużenie rzęs

Przedłużanie rzęs porady metody opinie 1:1 a może 5:1 wybór należy do Ciebie

Przedłużanie rzęs porady metody opinie 1:1 a może 5:1 wybór należy do Ciebie
Ocena

Krótkie i słabe rzęsy powodują, że oko wydaje się zmęczone i mniejsze. Najważniejszym argumentem przemawiającym za ich przedłużeniem jest fakt iż oko wygląda na duże i otworzone.Tak więc twarz prezentuje się bardzo ładnie, a my zwracamy na siebie uwagę.

Przedłużanie rzęs ostatnio stało się bardzo modne. Masa kobiet tym samym decyduje się na tą metodę. To naturalne, że ponętne spojrzenie potrafi zdobyć serce nie jednego faceta. Przedłużenie rzęs jest odpowiedzią na aktualne treny. W świecie urody królują piękne, długie oraz gęste jak firanka rzęsy. Jednak nieliczne z nas matka natura takimi też obdarzyła. Z pomocą w tej sytuacji przychodzą więc sztuczne rzęsy.

Niepodważalne argumenty za to przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie potrzeba go tak wiele na wykonanie makijażu. Kobiety po przedłużeniu wielokrotnie rezygnują kompletnie z makijażu poza lekkim podkładem. Doklejane rzęsy otwierają oko, w związku z czym tusz bądź eyeliner są zbędnymi dodatkami. Która z pań nie chciałaby rano budzić się z atrakcyjnym, zalotnym spojrzeniem? Przedłużone rzęsy sprawdzają się również na wczasach. Wysoka temperatura, basen nie są warunkami które sprzyjają utrzymaniu się maskary. Przedłużane rzęsy są odporne na wodę, tak więc można w nich pływać bez najmniejszych obaw.

Dawniej przedłużanie rzęs było to doklejenie do naszej powieki, plastikowych, grubych i szpecących włosów,. Całe szczęście te czasy już mamy za sobą! Aktualne rzęsy wykonane sa z ekologicznych tworzyw, dając tym samym naturalny efekt. W odniesieniu to wcześniejszych spadła również cena zabiegu. Miało na to wpływ kilka czynników mianowicie konkurencja rynkowa, ruszyła produkcja tworzyw wykorzystywanych do produkcji rzęs, ale także znacznie rozwinęły się techniki.

Przedłużanie rzęs metody

Przedłużanie rzęs polega na doklejaniu do naszego naturalnego włosa rzęsy sztucznej wykonanej z naturalnego lub sztucznego tworzywa. Na dzień dzisiejszy stosuje się kilka metod : 1:1, 2:1 , 3:1. Ostatnimi czasy wprowadzono nową dającą maksymalną objętość 5:1. Metodę powinna dostosować stylistka biorąc pod uwagę zagęszczenie, a także fizyczną możliwością rzęs.

Rzęsy metodą 1:1

Przedłużanie polega na przyklejeniu do każdej naturalnej rzęsy po 1 jedwabnej. Efekt jest bardzo naturalny oraz delikatny.

Rzęsy metodą 2:1 oraz 3:1

Metody te potrzebują wykorzystania naturalnych rzęs np.: z futra norek, przez wzgląd na swoją wagę. Nie obciążą ponadto naturalnych rzęs w związku z lekkością. Wskazana przede wszystkim dla pań, których rzęsy są bardzo rzadkie.

Przedłużenie rzęs cena

Cena takiego zabiegu waha się w graniach 100-300 zł oraz jest zależna od metody przedłużania, miasta jak również renomy salonu. Im więcej doczepionych rzęs do jednej tym większy koszt.

Ile czasu utrzyma się efekt?

Kwestia ta jest bardzo indywidualna oraz zależna od początkowego stanu rzęs, wydzielania sebum oraz potliwości. Doklejane rzęsy wypadają razem z naturalnymi, w cyklu wzrostu włosa, trwa on przeciętnie 8 tygodni. Przedłużona rzęsa może odkleić się również pod wpływem mechanicznych czynników. Określa się, że panie z grubymi oraz długimi włosami noszą je do 30 dni.

Ile trwa zabieg?

Pierwsze przedłużanie trwa najdłużej czas ten może wynieść nawet 5 godzin! Jednak czytając opinie pań szacujemy, że średnio czas to ok. 2 godziny. Uzupełnienie zaś trwa do godziny czasu.

Przedłużanie rzęs opinie

Przedłużanie rzęs od zawsze wywoływało sporo kontrowersji oraz raz na zawsze podzieliło świat urody. Jedni przekonują, że sztuczne rzęsy uszkadzają struktury naturalnego włosia, inni zaś przekonują ,że nie wpływa to na ich kondycje. Jedni mówią, że spora objętość szpeci oko, drudzy są zadowoleni efektem jaki można osiągnąć. Tak więc jak to od zawsze bywa ile ludzi tyle opinii.