makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust wszystko co należy wiedzieć przed zabiegiem

Makijaż permanentny ust wszystko co należy wiedzieć przed zabiegiem
Ocena

O dużych i pięknych ustach marzy każda kobieta. Niekoniecznie jednak zostaliśmy niby obdarzeni przez matkę naturę. Wraz z upływającym czasem kontur ust zanika oraz tracą pigment, na skutek wielu czynników. To jednak obecnie Ne koniec świata ponieważ istnieje makijaż permanentny ust.

Makijaż permanentny ust

Usta bywają powodem kompleksów, jeśli problem jest duży można dokonać operacji plastycznej. To jednak dość radykalne rozwiązanie. Mniej inwazyjnym,tańszym i znacznie bezpieczniejszym rozwiązaniem jest makijaż permanentny ust, który pozwoli wydobyć ich naturalny odcień oraz minimalnie wyrówna ewentualne asymetrie. Usta wyglądaja na bardziej naturalnie, gdy jako pigment wykorzystywana jet czerwień wargowa. Makijaż permanentny ust nie należy traktować jakowyrazisty oraz wyjściowy. Wykonywany jest on mineralnymi, a także roślinnymi barwnikami, przybliżonymi do kolorytu naszej skóry. Nie ulega wątpliwości,że podstawową zaletą właśnie tego makijażu jest duża oszczędność czasu. Codziennie budzisz się z pięknymi, zmysłowymi ustami, bez potrzeby uzupełniania oraz malowania ich. Czy właśnie nie tego pragną panie?

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego ust?

Przed rozpoczęciem zabiegu linergistka obrysowuje nasze usta konturówką, torując ich kształt. Po zaakceptowaniu przez klienta bądź uwzględnionych przez niego korektach przystępuje się do wypełnienia. Pigment wprowadzany jest za pomocą jednorazowego aplikatura. Po skończonym zabiegu na usta nakładany jest krem łagodzący i przeciwzapalny. Makijaż permanentny ust przeprowadza się w miejscowym znieczuleniu. Najlepiej działa podane w trakcie, a nie przed zabiegiem.

Makijaż permanentny gojenie

Do 3 dni po zabiegu przyjmować Heviran

Nie przemywać oraz nie moczyć ust

Smarowaćpoleconymi przez linergistkę produktami

Do 4 tygodni unikać basenu, saun, solarium a także SPA

Makijaż permanentny ust korekta

Korekta wliczona jest w cenę makijażu i uwzględniana jest w przedziale czasowym 2-6 tygodni po zabiegu. Podczas korekty można delikatnie zmienić tonację, kolor ale także kształt ust. Jeśli klientka nie czuje się w dalszym ciągu najlepiej można zdecydowanie zmienić kolor.

Makijaż permanentny ust cena

Cena zależy od oczekiwań klientki. Obrysowanie tylko i wyłącznie konturów to koszt około 600-700 zł. Całkowite uzupełnienie kolorem może kosztować około 800 – 1000zł. Koszt zależy także od miasta bądź renomy danego salonu.

Czy zabieg jest bolesny?

Każdy z na ból odczuwa zupełnie inaczej. Co dla innych jest bolesne, dla drugich nie będzie odczuwalne. Makijaż permanentny ust opinie jakie można odszukać świadczą zazwyczaj o tym, iż ból występuje dość często, jednak nie jest on bardzo intensywny czy dokuczliwy. Dodatkowo znieczulenie potrafi skutecznie go złagodzić.

Makijaż permanentny ust czy warto?

Bez wątpienia to doskonałe rozwiązanie dla osób, których usta są wąskie, nierówne czy bardzo blade. Wraz z wiekiem są one pozbawione koloru oraz mniej wyraźne. Przyczyniają się do tego takie czynniki jak:

Promieniowanie UV

Zmiany hormonalne

Zmiany związane z utrata wody ze skóry

Makijaż permanentny ust diametralnie poprawia ich pierwotny wygląd. Usta są pełne i widoczne, jednak przy tym wyglądają bardzo naturalnie. Nie można mimo to zapominać o ich regularnym nawilżaniu. Aby przez długie lata cieszyć się ich wizerunkiem stosuj odżywcze pomadki i balsamy.