makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi cena opinie efekty przekonaj się czy warto

Makijaż permanentny brwi cena opinie efekty przekonaj się czy warto
Ocena

Makijaż permanentny brwi a więc microblanding ma za zadanie pomóc każdej kobiecie ograniczyć czas trwania porannego makijażu. Dokładne malowanie brwi zajmuje dużo czasu, a kiedy tworzone w pośpiechu tworzy krzywy, szpecący kontur.

Jeżeli należysz do grona pań którym z tego powodu każdego poranka brakuje cierpliwości makijaż permanentny brwi jest dla Ciebie!

Permanentny makijaż nie zagęszcza brwi, . Dodaje jednakże brwią naturalny wygląd poprzez dorysowane idealnie włoski. Pod skórę wprowadzany jest pigment przy pomocy mikroostrza. Wykonanie zabiegu poprzedza ankieta w której trzeba uwzględnić ewentualne dolegliwości bądź zażywane leki. Część gabinetów wymaga również podpisania oświadczenia na wypadek niezadowolenia z zabiegu, nie będzie mogła złożyć reklamacji. Makijaż permanentny brwi opinie ma w dużej mierze dobre mimo to ostatni z podpunktów jest powodem wielu dyskusji i sporów.

Makijaż permanentny brwi

Przed zabiegiem powinniśmy wybrać odpowiedni barwnik, aby efekt był jak najbardziej naturalna i kolorystycznie przybliżony do naszych włosów. Następnie nakładana jest maść znieczulająca. Oczekując aż zacznie działać kosmetyczka używając specjalistycznych szablonów i kredki rysuje kontur brwi, które następnie wypełni. Po zaakceptowaniu szkicu przez klientkę przechodzi się do wypełniania. Przy pomocy miko ostrza wyglądem przypominającego piórko ostrożnie nacina się skórę tym samym tworząc zarys włosa. W miejscu tym aplikowany będzie barwnik. Końcowy efekt przypomina naturalne, cienkie włoski. Cały zabieg łącznie trwa około godzinę zegarową.

Makijaż permanentny brwi dla kogo?

Microblanding zalecany jest przede wszystkim dla pań, które z przeróżnych powodów kilka razy dziennie musza poprawiać kształt brwi. Precyzyjnie wykonany makijaż permanentny nadaje kobiecie idealnego, estetycznego wyglądu . Jest to genialny pomysł w sytuacji gdy brwi są niesymetryczne, nieregularne i bardzo rzadkie. Często na skutek nieodpowiedniej depilacji tracą naturalną linię. Wraz z wiekiem znika nie tylko linia, ale też włoski stają się siwe. Dobrze wykonany makijaż permanentny może przywrócić kontur twarzy i odmłodzić od kilka lat!

Makijaż permanentny brwi cena

Kosz eskaluje w granicach 500-900 zł. Korekta uwzględniona jest w cenie, zazwyczaj po 3 tygodniach czyli w momencie zagojenia. Można wtedy poprawić kształt, bądź dodać włosów w miejscach w których jest ich za mało. Makijaż na skórze utrzymuje się około 1-5-3 lat. Przyjmuje się, że w każdym roku blednie on o około 10 %.

Makijaż permanentny pielęgnacja po zabiegu

Nie dotykać a także nie moczyć brwi zaraz po zabiegu

Po upływie 3 godzin posmarować maścią przyspieszającą gojenie (powtarzać co kilka godzin)

Przez kilka dni do mycia twarzy nie używać żeli, mydeł itp.

Makijażu nie robić wcześniej niż przed upływem 3 dni

Przez 2 tygodnie unikać saun, basenów i solarium

Makijaż permanentny brwi przeciwwskazania

Łuszczyca

Cukrzyca

Wirusowa infekcja

Ciąża

Leki sterydowe

Makijaż permanentny metody

Najczęściej wykonywane rodzaje makijażu permanentnego brwi:

Metoda ombre

Jest to metoda maszynowa wykonywana za pomocą urządzenia z jednorazową igłą. Wypełniany jest łuk brwiowy na początku i końcu, bardzo wolnymi i dokładnymi ruchami, przy niewielkim nacisku igły. Barwniki można łączyć zaczynając od jasnego, a kończąc na najciemniejszym. Metoda nie jest trwalsza od metody włosa. Efekt końcowy przypomina cień nałożony na skórę .

Metoda włosa (piórkowa)

Makijaż ten również wykonuje się urządzeniem, na którego rączce zamocowana jest jednorazowa igła. Jest naturalny, ponieważ kształt brwi pozyskujemy poprzez szkicowanie drobnych włosków. To najtrudniejsza technicznie metoda, pracochłonna a także dokładna. Włoski powinny być tak ułożone by mogły krzyżować się z naszym naturalnym włosem. Kobiety które lubią delikatne makijaże z pewnością polubią ten rodzaj makijażu. A kobiety przepadające za bardziej wyrazistym makijażem utworzy świetną bazę pod pomadę czy cień do brwi.